Produkta kategorija
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Šūpoles gultas Blast mašīna

Šūpoles gultas Blast mašīna ir vairāku leņķis šūpoles gulta, var realizēt automātiski, nepārtraukts, bezputekļu tīrīšanu. Nepārtrauktu caur šūpoles gultas nošāva spridzināšanas tīrīšanas mašīna tiek automātiski, nepārtraukts, dus

Features

Šūpoles gultas Blast mašīna ir vairāku leņķis šūpoles gulta, var realizēt automātiski, nepārtraukts, bezputekļu tīrīšanu.

Nepārtrauktu caur šūpoles gultas nošāva spridzināšanas tīrīšanas mašīnas tiek automātiski, nepārtraukts, bezputekļu nošāva spridzināšanas tīrīšanas iekārtas ar augstu elastības pakāpi, var reaģēt uz mainīgajām prasībām, var ātri piemēroties ražošanas efektivitāti un apstrādes tehnoloģiju un tirgus pieprasījuma izmaiņām. Ražošanas procesu automatizāciju, lai nodrošinātu efektīvu, zemas ekspluatācijas izmaksas un uzlabot darba vidi. Salīdzinot ar citu shot spridzināšanas mašīnu un tās moderno iezīmi:

Pilnībā automatizēta ražošanas procesā, ievērojami palielināt produkcijas atbilstība

Realizēt sagatave, bez starpposma materiālu jomā nepārtrauktas pārraides, kompaktu struktūru, nelielā platībā

Domnas attīrīšanas procesa viegli integrēt Automātiska ražošanas līniju, samazināt ekspluatācijas izmaksas

Gandrīz nav manuālu darbību ir nepieciešams, lai uzlabotu darba vidi un novērst risku, operators.

QBC šūpoles gultas sērijas Shotblast tīrīšanas mašīnas:

QBC sērija šūpoles gultu tipam šāviena spridzināšanas iekārtas ir disamatic progresīvās tehnoloģijas, pētniecība un attīstība, šāviena spridzināšanas iekārtas apvienojumā ar mūsu kompānijas gandrīz divdesmit gadu pieredzi ražošanas uzsākšanu blastu jaunu attīrīšanas iekārtu ieviešana. Lielam skaitam mazo lējumi, kalšanas, metināšanas domnas tīrīšanas var notīrīt. Izliekta ieliektas virsmas šāviņš pārklājums > 95 % var izpildīt dažādus materiālus, spridzināšanas procesa prasībām. Divi apstrādājamo detaļu pulēšana galvas modeļiem tīrīšanas 1500 kilogramiem apstrādājamo detaļu, trīs pulēšana galvas modeļiem var būt tīra līdz gabalu 2500 kg; PLC automātiskās vadības, var realizēt nepārtrauktu ražošanas darbību. Salīdzinot ar lielu ražošanu, stabila tradicionālās tērauda kāpurķēžu nošāva spridzināšanas mašīnu slīpumu un rullīšu spridzināšanas, zemu atteices intensitāti; lai atjauninātu jaunākajiem produktiem.

QBC multi leņķis tehnisko raksturojumu šūpoles gultas spridzināšanas iekārtas sērijas:

Aprīkojuma uzskaites ierīces augšējās uzsākšanu multi leņķis šūpoles gultu ap tā garenvirziena asi kā 120 grādu šūpoties uz priekšu un atpakaļ. Multi leņķa forma nodrošina stabilu apgrozījuma liešana. Shot spridzināšanas ierīces ir sakārtoti lējuma augšā, lai nodrošinātu sprādzienu plūsmas izmešana var visas tiešās darbības tika izmesti uz liešanas. Atrodoties izkraušanu, multi leņķis gultas atvēršanas uz leju, pagriežot tīrītas liešana izkrauj vibrācijas siles, tad automātiski pārsūtīti atpakaļ uz iekraušanas stāvoklī pieņemt maksu. Sērijas Shotblast tīrīšanas mašīnas ir šādas priekšrocības:

1 šūpoles gultu struktūru, pārvarēt horizontāls cilindrs karti un tērauda kāpurķēžu nošāva spridzināšanas iekārtas, Saraujot saiti.

2 hidraulikas automātiskā iekraušanas un izkraušanas nogādājot vibrāciju var veikt vienlaicīgi, drošas un uzticamas, augstas produktivitātes.

3. unikālu multi leņķi ķermeņa gultas dizainu, var padarīt sagatave tur ritošā šūpoles gultā, dažādas jauktas liešana sarežģīto struktūru var tīrīt izmešana.

4 gultas ir izgatavots no Mn13, kas izgatavota bez magnētiskā abrazīvie izturīga materiāla un lietošanas ilgums ir 5-8 gadiem.

5. iekārta var ne tikai neregulāra darbība, tīri attiecas uz vidējiem un mazajiem partiju; jo tās unikālā struktūra, to var viegli integrēt nepārtrauktu ražošanas līniju.

6 konfigurācija pulsa filtra kārtridžs vai somā tipa putekļu savācējs, putekļu emisija ir zemāka par valsts standarta.


Hot Tags: šūpoles gultas domnas mašīna, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, factory, jaunākais, augstas kvalitātes produkti
Saistītie produkti
E-mail to us
Produkta kategorija
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MACHINE INC