Produkta kategorija
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Gumijas & tērauda jostas Tumblast mašīna

Gumijas & tērauda jostas Tumblast mašīna

GN sērijas Tumble Blast mašīna tiek plaši izmantota maziem un vidēja lieluma lējumi un kalumus, stampings, Zobrati un atsperes virsmas tīrīšanas, nošāva peening, akrobātika un vibrācijas apdares. Šāda veida iekārta ir īpaši piemērota skrotis spridzināšanas no sīkām detaļām, kas ielādēta bez taras.

Features

Pamata informācija

Modelis NO.:GN SeriesLietojumprogramma: Shot spridzināšanas darbi
Degviela: benzīns / BenzīnsTips: āķa tips Abrator
Tīrība: augstas tīrībasAutomatizācija: automātiskā
Sertifikācija: CEFunkcija: toksisks
Stāvoklis: jaunsPielāgot: pielāgota
Preču zīme: KNNJOOKrāsa: pielāgota
Specifikācija: ISO9001: 2008Izcelsme: Qingdao, Ķīna

GN SeriesBlast veļas mašīna tiek plaši izmantota maza un vidēja lieluma lējumi un kalumus, stampings, Zobrati un atsperes virsmas tīrīšanas, nošāva peening, akrobātika un vibrācijas apdares. Šāda veida iekārta ir īpaši piemērota skrotis spridzināšanas no sīkām detaļām, kas ielādēta bez taras.

Īpašs anti-abrazīvie gumijas jostu sakārtoti kā turētājs saņem gabalus jāārstē un ar savu kustību uztur tos pastāvīgi veļas.

Gabalus atduramies reaktīvo no abrazīviem materiāliem, kas ģenerē turbīna un nepārtraukti mainot stāvokli, viņi saņem shot spridzināšanas ārstēšana ļoti vienādi uz visām virsmām.


Hot Tags: gumijas & tērauda jostas tumblast mašīnu, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, jaunākajām, augstas kvalitātes produkti
Saistītie produkti
E-mail to us
Produkta kategorija
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MACHINE INC