Produkta kategorija
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Elastīga Roller Blast mašīna

Elastīga Roller Blast mašīna no lējumi var noņemt smiltis un serdes, ērts kalšanas un liešana attieksmi, spridzināšanas shot sajauc virsmas apstrāde. Šāviens, spridzināšanas no peldošās iekārtas

Features

Elastīga Roller Blast mašīna no lējumi var noņemt smiltis un serdes, ērts kalšanas un liešana attieksmi, spridzināšanas shot sajauc virsmas apstrāde. Shot spridzināšanas iekārtu no peldošās produktivitāti, uzturēt augsta līmeņa nošāva spridzināšanas ārstēšanas efektivitāti. Operāciju un multi leņķis groove, lai nodrošinātu liešana mīkstu rulli, nodrošina izmantošanu tērauda skrošu enerģijas optimizācijas. Shot spridzināšanas iekārtas viegli apvienot ar esošo ražošanas līnijas.

Izkārtojumu spridzināšanas kamera ķermeņa šāvienu un nošāva spridzināšanas iekārtas bija pēc datora simulācija 3D dinamisku izmešana nosaka, kas ļauj plūsma šāviņus, izmet precīzas pārklājuma sagatave, šāviņš no virsmas no apstrādājamo detaļu visos virzienos arī nodoto sagatave virsmas pārklājuma zona.

Sērijas modeļiem ir izmantot ātrgaitas rotācija un dzinējspēks. Masīvs lādiņi, izmet uz iekšpusi, bungas, nepārtraukti everted apstrādājamo detaļu tīrīšana apstrādājamo detaļu. Izmanto visu veidu liešanu, kalumus. Štancēšanas daļām, pavasara smilšu tīrīšanu, derusting, atkaļķošanas un virsmas aizsardzības pastiprināšana. It īpaši plānām sieniņām 1,6 rebuffed darba var izvairīties, samazinot kaitējumu šīs sērijas modeļiem ir uzlabotas dizaina, saprātīgu struktūra, zems enerģijas patēriņš, augsta efektivitāte, viegli uzstādīt un uzturēt.

Aprīkojuma uzskaites ierīces augšējās uzsākšanu multi leņķis šūpoles gultu ap tā garenvirziena asi kā 120 grādu šūpoties uz priekšu un atpakaļ. Multi leņķa forma nodrošina stabilu apgrozījuma liešana. Shot spridzināšanas ierīces ir sakārtoti lējuma augšā, lai nodrošinātu sprādzienu plūsmas izmešana var visas tiešās darbības tika izmesti uz liešanas. Atrodoties izkraušanu, multi leņķis gultas atvēršanas uz leju, pagriežot tīrītas liešana izkrauj vibrācijas siles, tad automātiski pārsūtīti atpakaļ uz iekraušanas stāvoklī pieņemt maksu. Sērijas Shotblast tīrīšanas mašīnas ir šādas priekšrocības:

1 šūpoles gultu struktūru, pārvarēt horizontāls cilindrs karti un tērauda kāpurķēžu nošāva spridzināšanas iekārtas, Saraujot saiti.

2 hidraulikas automātiskā iekraušanas un izkraušanas nogādājot vibrāciju var veikt vienlaicīgi, drošas un uzticamas, augstas produktivitātes.

3. unikālu multi leņķi ķermeņa gultas dizainu, var padarīt sagatave tur ritošā šūpoles gultā, dažādas jauktas liešana sarežģīto struktūru var tīrīt izmešana.

5. iekārta var ne tikai neregulāra darbība, tīri attiecas uz vidējiem un mazajiem partiju; jo tās unikālā struktūra, to var viegli integrēt nepārtrauktu ražošanas līniju.

Tehniskie parametri

Telpas atvēršana izmērs (platums * augstums) 1000 x 300 mm

Maksimālo tīrīšanas gabals garums (mm) 1000-10000

Struktūras elementa maksimālais (platums x augstums) 800 x 250 mm

Rollgang garums (m) 8

Jauda (kw) 2.2

Veltņa atstarpes (mm) 600

() 4 shot spridzināšanas iekārtu skaits

Kopējais apjoms (kg/min) 4 x 180 spridzināšanas

Turbīnu kopējā jauda (kw) 30

Debesbraukšanas 45t/h

Putekļu noņemšanas ventilatora jauda (kw) 7.5

Gaisa tilpums (m3/h) 9900

Filtra kārtridžs (8) skaits


Hot Tags: elastīga rullīšu domnas mašīnu, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, jaunākajām, augstas kvalitātes produkti
Saistītie produkti
E-mail to us
Produkta kategorija
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MACHINE INC